Poslední příspěvky

Stran: [1] 2 ... 10
1
Všeobecná diskuse / Nejde se vám přihlásit?
« Poslední příspěvek od Alda kdy 12 Lis, 2009, 07:50 »
Tento příspěvek platí pro dříve registrované, kteří dosud nečetli moje avízo z minulého týdne a dnes zjistili, že jim nejde přihlášení.

resp. jen pro všechny, kdo se registrovali do 5.11.2009 včetně. Toto se ale netýká těch, kdo si při registraci zvolili přihlašovací nick s malými písmeny (viki, boris, ...).

Protože nefunguje systém soukromých zpráv jak má (nějakej kopanec v systému), tak v nejbližších dnech budu "natvrdo" měnit ve vašich profilech položku "Uživatel" na malá písmena. Nemá to ale nic společného s položkou "Jméno" (vidí ostatní na fóru).

K čemu touto změnou dojde a jak to poznáte?

1) Do vaší emailové schránky dojde systémový email s tímto textem (vzor předvedu na uživateli, který byl původně Franta):
POZOR - nedošla-li zpráva zkontrolujte složku SPAM - pokud používáte v PC poštovního klienta, tak je možný, že zpráva byla zachycena přímo na serveru poskytovatele vaší emailové schránky, takže je potřeba juknout do "Nevyžádané pošty" přes webové rozhraní (seznam.cz, centrum.cz, gmail.com ...)

Čau franta!
Tvé přihlašovací údaje na Moto Čundr CZ byly změněny a heslo přegenerováno. Níže jsou tvé nové přihlašovací údaje.
Tvoje uživatelské jméno je: franta, Tvé heslo je 11431543d8
Můžeš jej změnit po přihlášení na své stránce s profilem, nebo na tomto odkazu:
http://www.motocundr.cz/index.php?action=profile

S pozdravem,
tým Moto Čundr CZ2) Pokud jste na fóru momentálně přihlášeni, tak se musíte odhlásit, pokud vás systém už nevykopl sám, tzn., že máte hledat výše uvedenou emailovou zprávu ve své schránce.

3) Za použití odkazu a uvedených přihlašovacích údajů se znovu přihlásit - heslo si opět můžete v nastavení profilu změnit dle své libosti (to z emailu nikdo z adminů nezná - generuje to systém sám kvůli ochraně uživatelů! Třeba kvůli tomu, aby admini nemohli za vás hlasovat v anketách. I to se "někde" stává  :D )

Vysvětlení: pouze lidem, kteří mají v položce "Uživatel" nick psaný malými písmeny lze odeslat soukromou zprávu - u dalších to vypisuje chybu "Uživatel nenalezen"


A na závěr důležité upozornění pro uživatele Mozilla Firefox - pokud používáte automatické ukládání hesel, tak ke zdárnému úspěchu této akce je potřeba vymazat "staré" přihlašovací údaje z paměti hesel pro toto fórum. Předpokládám, že když už Firefox někdo používá, tak ho taky aktualizuje, nyní je verze 3.5.4, pro kterou popíšu postup jak heslo z paměti vymazat:
a) Někde na ploše tohoto zobrazeného fóra klikněte pravým tlačítkem, zobrazí se místní nabídka, kde na druhé pozici odspoda uvidíte volbu "Zobrazit informace o stránce".
b) Zobrazí se karta nahoře s tlačítky Obecné - Média - Kanály - Povolení - Bezpečnost. Nás zajímá karta "Bezpečnost", na které budeme hledat tlačítko "Zobrazit uložená hesla" a na ně klikneme. Zobrazí se další okno s názvem "Uložená hesla" a tam bude řádek, na kterém bude uvedeno Server http://www.motocundr.cz a Uživatelské jméno Franta (třeba). Na tento řádek jednou klikneme (označíme) a pod tímto oknem klikneme na tlačítko "Odebrat" (Pozor - NE "Odebrat vše" !)

Pokud totiž staré uživatelské jméno touto cestou nevymažeme, tak je Firefox bude chtít s velkým prvním písmenem furt vnucovat i když se přihlásíte s pozměněným nickem s prvním malým a zkrátka se na forum nedostanete ...
2
Všeobecná diskuse / Jak na to????
« Poslední příspěvek od Port kdy 04 Lis, 2009, 08:44 »
Hezký den,
zde je možné pokecat o čemkoli bez nutnosti se u nás registrovat.Je možné i vznášet dotazy na chod a možnosti fóra.

Moderátoři fóra V+I+P
3
Pro začátek ... / Úvod
« Poslední příspěvek od Port kdy 02 Lis, 2009, 14:53 »
Ahoj.Toto fórum vzniklo na základě dohody kamarádů motorkářů,kteří jsou naprosto nezávislí a nepatří do žádného motoklubu. Prostor zde mají samozřejmě i motorkáři kteří jsou v nějakém klubu. Účelem tohoto prostoru je pouhá domluva kde se uvidíme,kam vyjedeme a místo kde si můžeme pokecat.Jestli máš stejné potřeby zaregistruj se a buď u nás vítán.

Fórum je možné používat při zachování normálního slušného přístupu k věci...bez použití nevhodných slov a osobních záští.....moderátoři si dovolují vlastnit právo nevhodný příspěvek po předchozím upozornění upravit,nebo zrušit.

Návod jak se k nám dostat....neb forum má svou uzavřenou verzi.....

1/ Zaregistrujte se dle pokynů v registraci. Prosíme jméno (nick) malými písmeny, jinak Vám nebudou chodit soukromé  zprávy. Pokud jste již zaregistrováni v nějakém klubu, použijte stejný nick. Usnadníte si představovvání.
2/ Počkejte na potvrzující meil
3/ Požádejte moderátory o vstup v sekci "Žádosti"
4/ Vstup Vám bude v nejbližší možné době aktivován

S pozdravem

Vaši moderátoři.....V+I+P

Stran: [1] 2 ... 10